Published by Tomislav Milkovic on

U vikendu koji je već iza nas odradili smo nadoknade, na žalost ne školske one su još ostale za odraditi ali na sreću one košarkaške jesmo. Odigrali smo osam uzbudljivih utakmica. Koliko je bilo veselo provjerite na našim slikama u galeriji koja se nalazi na linku.

Hvala svima koji ste došli navijati te ovim putem ujedno pozivamo sve bivše, sadašnje i buduće male košarkaše da nam se pridruže.

Sljedeće kolo nam je po rasporedu 08.03.2020. Pratite nas jer ćemo uskoro objaviti raspored. 🙂

KK LARUS: KK RUDEŠ 15:12
KK LARUS: Živković, Brnjac 2, Ružičić 9, Dolar, Delić 2, Kralj, Ramljak, Bavičin, Štula 2, Budimović, Konjačić.
KK RUDEŠ: Mravinac, Ličina 2, Lađarević, Tirić 8, Grabarić K. , Desić, Frančić 2,  Lončar, Planinc, Rinčić, Grabarić L., Gujić,  Čondrić, Part, Dunder, Zorić.
KK DUBRAVA: KK VUČIĆI 24:25 
KK DUBRAVA: Dronjak 2, Kljajić, Pešut, Težak, Kranjčević 11, Lukić, Trstić, Višić 7, Jelavić, Bodružić 2, Jurić, Jolić, Žigić, Novosel.
KK VUČIĆI: Morvaj, Brlobuš, Vujić 8, Baburić, Beštak, Ivančić 2, Cvitaš, Stojadinović Lozica, Šaravanja 8, Marčetić, Plazanić 2, Mišin, Brković, Havidić, Poljitak, Rimanić 5.
KK CEDEVITA JUNIOR: KK ZAPAD 32:15 
KK CEDEVITA JUNIOR: Maršić, Grbović, Sučec 7, Gradašćević 8, Orgulan 2, Mrkonjić, Bašić, Brkan, Primorac 6, Jagić, Kern 2, Kliškinjić, Horvat, Bobić, Uroić, Gašljević 3, Topić 4
KK ZAPAD: Cvišić, Šušnjara, Čurić, Williams, Naglić, Sokolić 4, Mišetić 3, Šaravanja 8, Meštrović, Klepač
KK DUBRAVA: KK KSAVER ZABOK 25:20
KK DUBRAVA: Dronjak, Kljajić, Pešut 5, Težak 1, Kranjčević 7, Lukić, Trstić 2, Višić 2, Jelavić, Bodružić, Jurić, Jolić 6, Žigić 2, Novosel.
KK KSAVER ZABOK: Borovčak Lean 6, Kovačićek 4, Ivanović, Borovčak Lena 5, Gradečak, Tuđa, Trgovec Maks, Trgovec Matej, Sadaić, Roginić, Tomić 5
KK VUČIĆI: KK LARUS 19:14 
KK VUČIĆI: Morvaj, Brlobuš, Vujić, Baburić, Beštak, Ivančić 4, Cvitaš, Stojadinović Lozica, Šaravanja 6, Marčetić 4, Plazonić, Mišin, Baburić 4 Brković, Havidić, Poljitak, Marušić Ramljak 1.
KK LARUS: Živković, Brnjac 2, Ružičić, Dolar, Delić, Kralj 10, Ramljak 2, Bavičin, Štula, Budimović, Konjačić.
MKK NOVI ZAGREB : KK CEDEVITA JUNIOR 16:34
MKK NOVI ZAGREB: Vojnović, Plavetić 5, Jurišić 1, Petrušić, Kokolić 2, Jurišinac 2, Gašparac 2, Garma 4, Devčić, Mikić, Ivanković, Raič, Jagrinec
KK CEDEVITA JUNIOR: Maršić 1, Grbović, Sučec 14, Gradašćević 4, Orgulan, Mrkonjić, Bašić, Brkan, Primorac, Jagić, Kern 4, Kliškinjić 2, Horvat, Bobić 4, Uroić 2, Gašljević 4
KK KSAVER ZABOK: MKK NOVI ZAGREB 4:30 
KK KSAVER ZABOK: Borovčak Lean, Kovačićek, Ivanović, Borovčak Lena , Gradečak, Tuđa 2, Trgovec Maks, Trgovec Matej, Sadaić, Roginić 2
MKK NOVI ZAGREB: Vojnović 1, Plavetić 11, Jurišić, Petrušić, Kokolić 6, Jurišinac 6, Gašparac, Garma 6, Devčić, Mikić, Ivanković, Raič, Jagarinec.
KK LARUS: KK ZAPAD 8:15 
KK LARUS: Živković, Brnjac, Ružičić 4, Dolar, Delić, Kralj, Ramljak 1, Bavičin, Štula, Budimović, Konjačić 1.
KK ZAPAD: Cvišić,  Šušnjara, Čurić, Williams, Naglić 2, Sokolić 4, Mišetić 4, Šaravanja 5, Meštrović, Klepač.
Categories: LigaU10

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *