Uvjerljive pobjede U13 i U12 selekcije

Published by Fran Bilić on

Uvjerljive pobjede U-13 i U-12 selekcije

Protekli vikend je prošao pozitivno za našu U-13 selekciju koju mahom čine igrači rođeni 2010 godište koji nastupaju i u U12 ligi u Dubravi.

Petak navečer u OŠ Rudeš je pobijeđen Dinamo rezultatom 78:26. Nakon početnog ispitivanja snaga, tijekom kojeg je naše dečke protivnička ekipa “uspavala”, uslijedio je uragan Novog Zagreba gdje 5 minuta nije primljen koš. Lagano opuštanje krajem poluvremena rezultiralo je sa 40:17 na pauzi.
Drugo poluvrijeme su naši dečki shvatili još ozbiljnije te su apsolutno svi koji su dobili priliku, istu i iskoristili pa smo kao ekipa primili svega 9 poena cijelo poluvrijeme.
U kolektivnoj utakmici cijele ekipe, prednjačio je prvi strijelac lige Toni Garma sa vrlo efikasnih 42 poena a još je dvoznamenkast bio El Emin Mešić sa 10. Konačan rezultat je bio 78:26 za naše momke.

Dinamo Zagreb– NOVI ZAGREB 26:78 (7:22, 10:18, 7:18, 2:20)

Dinamo Zagreb: Vigo Goleš 11, Petar Frančić 6, Nikola Pojatina 5, Rafael Vidović 4, Matej Tirić 0, Nikola Ostojić 0, Andrej Vasiljević 0, Leon Mlinar 0, Patrick Markota 0, Jakov Šuster Nikolić 0, Noa Bešić 0, Matej Magić 0.
Novi Zagreb: Toni Garma 42, El Emin Mešić 10, Erik Mohorović 8, Lovro Sokač 6, Toma Plavetić 6, Arian Kokolić 2, Mihael Jurišinac 2, Tibor Vujnović 2, Patrik Kolarec 0, Niko Škara 0.

Subota je iskorištena za trening a nedjeljom zoru stigla je utakmica protiv Vučića u sklopu U-12 lige. Fantastično prvo poluvrijeme naših dečkiju donijelo nam je vodstvo od 53:13 uz nebrojeno punoh brzih kontri i lijepih poteza. Opuštanje i pad koncentracije u drugom razljutilo je trenera ali nije utjecalo na rezultat utakmice koji je na kraju glasio 77:41 za ekipu Novog Zagreba.
Sjajna utakmica za izvući poduku o važnosti potpune koncentracije i što se može sa potpunim fokusom. Strijelce je ponovno predvodio Garma sa 28 uz pratnju Jurišinca i Mikulića sa 10.

VUČIĆI – NOVI ZAGREB   41:77 (4:27, 9:26, 14:18, 14:6)

Vučići: Brlobuš, Zemunović. Ždralović 8, Štokić, Marčetić 3, Baburić, Mišin 6, Šarac, Rudež 2, Poljičak 4, Balenović 2, Ivković 4, Buntić Rogić 2, Šaravanja 10. Trener: M.Perko
Novi Zagreb: Plavetić 8, Kokolić 8, Avirović, Jurišinac 10, Mohorović 7, Vojnović 2, Mikulić 10, Garma 28, Perković, Kolarec 4, Perić. Trener: I.Bilić

Categories: U12U13