Seniori nastavljaju sa pobjedama

Published by Fran Bilić on

U 4. kolu Treće lige Centar košarkaši Novog Zagreba su došli do nove pobjede, u utakmici koju ste mogli pratiti uživo na našem YouTube kanalu, te tako ostali neporaženi. U zahtjevnoj utakmici su pobijedili goste iz Duge Rese rezultatom 84:74.

Gosti su puno bolje otvorili utakmicu i brzo odlaze na 7:0 a prvi koš iz igre za domaćine postiže Niko Gril tek nakon pune dvije minute igre. Dobru prvu četvrtinu za Dugorešane zaokružuje Antonio Špehar za košem 3 sekunde prije isteka vremena te ona završava rezultatom 18:25 u korist gostiju. Do poluvremena su se uloge zamijenile pa je glavnu riječ vodio Novi Zagreb agresivnom obranom i laganim poenima iz kontri te na veliki predah odlaze s prednošću 37:35.

Drugo poluvrijeme nam je ponovno ponudilo dvije različite četvrtine. U trećoj četvrtini su gosti izgledali nemoćno i umorno pa čak Bruno Lipak koji je vukao cijelu utakmicu. Pokušali su i s promjenom na zonsku obranu ali Vedran Hernaus tricom dvije minute prije kraja donosi Novom Zagrebu najvećih +18 (63:45). Nakon pauze Duga Resa igra puno aktivnije zonsku obranu i pogađaju neke šuteve a Damir Požar ih tricom vraća na samo 3 razlike ali dalje od toga nije išlo jer tricom Ivana Bilića i košem Nike Grila Novi Zagreb ponovno odlazi na 8 razlike i mirno privodi utakmicu kraju.