Poraz seniora u derbiju

Published by Ivan Bilić on

U fantastičnoj atmosferi i skoro potpuno popunjenoj dvorani u Središću (golim okom izbrojano 100-150 ljudi) te još 150 ljudi aktivnih na streamu na Youtubeu, odigrali smo već tradicionalni derbi A2 lige protiv Sesveta. Nažalost, ovoga puta nismo uspjeli ponoviti igre od prošle sezone te smo u prilično siromašnoj utakmcii poraženi rezultatom 56:63.

U utakmici smo krenuli predvođeni raspoloženim Andrejom Cerajem te odmah odjurili na prednost od 7 poena. Idućih 20 minuta nakon toga je jedno od najslabijih koje je naša momčad ikada odigrala u kojima nikako nismo uspjeli postići koš a obrana nije mogla zadržati sve nalete gostiju. Napokon smo se probudili u posljednoj četvrtini ali iskusni gosti su znali privesti utakmicu kraju.

Nama ostaje čestitati gostima na fer i zasluženoj pobjedi te se nadati boljoj igri u uzvratu. Još jednom veliko hvala svim navijačima koji su uveličali ovaj događaj!

Novi Zagreb – Sesvete 56:63 (18:11, 7:18, 7:14, 24:20)

Novi Zagreb : Andrej Ceraj 19, Ante Žužul 11, Patrik Cindrić 10, Luka Sunara 9, Josip Ante Kozulić 4, Ivan Bilić 3, Ivica Lebeda 0, Jakša Milatić 0, Karlo Ojdanić 0, Vedran Hernaus 0, Marin Vinko 0, Filip Vujeva 0.

Sesvete : Ivan Perković 18, Borna Antolić 11, Petar Hodak 8, Mislav Oršanić 7, Franko Dugandžić 7, Karlo Kos 6, Matej Krajačić 4, Vito Vlahovec 2, Mateo Jurković 0, Ivan Dino Bežovan 0, Luka Žgela 0, Marijan Rimac 0.

Srećom, vikend nakon je naša ekipa pokazala karakter te u vrlo oslabljenom sastavu izdržala teško gostovanje u Krapini sa kojeg smo se vratili sa punim plijenom. Slijede nam 3 utakmice do kraja prvog kruga sezone u kojima ćemo vidjeti koje su nam ambicije u nastavku.

KrapinaNovi Zagreb 70:76 (19:17, 18:27, 13:21, 20:11)

Krapina: Mark Knezović 14, Martin Mlinarić 10, Franjo Elčić 9, Marko Dmitrović 8, Matija Markočić 8, Filip Đurkan 8, Bruno Ranogajec 7, Marko Zadro 6, Karlo Borovčak 0, Leonard Sopek 0, Fran Petek 0, Lovro Čižmek 0.

Novi Zagreb: Patrik Cindrić 20, Luka Sunara 17, Jakša Milatić 10, Karlo Ojdanić 10, Marin Vinko 10, Andrej Ceraj 6, Filip Vujeva 3, Ivica Lebeda 0, Vedran Hernaus 0, Daniel Galov 0.

Categories: Seniori