Nova pobjeda seniora, ovoga puta pala gajba

Published by Ivan Bilić on

Svoj veliki niz, koji je trenutno na 6 pobjeda, nastavili su seniori u nedjelju navečer na gostovanju na istoku grada, u Dubravi. Pitate se kako je to moguće s obzirom da su igrali protiv KK Zapada? E pa, seniorska ekipa KK Zapada je ove godine druga momčad KK Funira iz Dubrave koji se natječe u Premijer ligi.

Utakmica je za naše dečke krenula katastrofalno, promašivali smo nemoguće te nakon 6 minuta gubili 18:7. Tada smo se malo pribrali, izmiješali petorku te već do kraja četvrtine stigli na -2. Nakon početnih trenutaka smušenosti, na terenu je postojala samo jedna ekipa, te smo mirno došli do pobjede od 32 razlike, konačnim rezultatom 100:68, ostvarivši popularnu gajbu.

Potvrda dobrog trženja ovo ljeta stigla je u tome što su prva 3 strijelca utakmice bila ovosezonska pojačanja, Tin Bušić sa 25, Matija Maljić sa 22 te Luka Cindrić sa 14 poena. Cindra je zabio i 100i koš te se nadam da će uskoro počastiti ekipu. Iduće kolo donosi nam sraz sa posrnulom Fortunom te se nadamo nastavku niza.

Zapad Novi Zagreb 68:100 (18:16, 19:30, 20:23, 11:31)

Zapad: Ivan Nazor 22, Stjepan Kalamiza 16, Natan Brčić 8, Lovre Maloča 6, Mihael Kos 4, Luka Mihaljević 4, Borna Navratil 4, Toni Kosor 2, Viktor Keber 2, Petar Berišić 0

MKK Novi Zagreb: Tin Bušić 25, Matija Maljić 22, Luka Cindrić 14, Niko Gril 10, Josip Ante Kozulić 9, Ante Matijević 7, Karlo Ojdanić 5, Ante Žužul 4, Lovro Ivšić 4, Vedran Hernaus 0

Categories: Seniori